Maska s čajevcem, za globinsko razstrupljanje kože, 50ml

32,00 

Ultra koncentrirana maska, narejena z razstrupljevalnimi zelišči, odlična za mastno in k aknam nagnjeno kožo, saj pomaga pri odpravi nepravilnosti.

  • Za masten tip kože.

Brezplačna dostava z nakupom nad 60 €

100% aktivne sestavine v kapsuli

Vegansko

100% naravno

Ultra koncentrirana maska, narejena z razstrupljevalnimi zelišči, odlična za mastno in k aknam nagnjeno kožo, saj pomaga pri odpravi nepravilnosti.

  • Za masten tip kože.

Močno koncentrirana maska z razstrupljevalnimi zelišči, ustvarjena za globoko čiščenje mastne in aknaste kože. Francoska zelena glina uravna odvečno izločanje loja, s kože pa očisti nečistoče in zamašene pore . Salicilna kislina, laktična kislina in kurkuma zmanjšajo videz aknastih brazgotin in izboljšajo obnovo in regeneracijo kože. Mešanica poprove mete in evkaliptusa pomiri rdečico in vnetja, s tem pa dosežemo pomirjeno in svežo kožo.

Poskrbite za čiste roke in sveže očiščeno kožo. S čisto žlico ali spatulo zajemite primerno količino maske in jo nanesite direktno na očiščeno kožo obraza in vratu; izogibajte se predelu okrog oči. Pustite delovati 15 min, nato pa nežno in dobro sperite s toplo vodo. Izogibajte se jemanju maske iz embalaže s prsti. Voda naj ne pride v izdelek.

Glycerin, Montmorillonite (French Green Clay), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Azadirachta Indica (Neem) Leaf Powder*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Essential Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Origanum Vulgare (Oregano) Leaf Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil*, Thymol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Powder*, Lactic Acid, Salicylic Acid, Azelaic Acid, Limonene** *Organic Ingredient **Component of Natural Essential Oil

Več o oddaji mnenj si lahko preberete v naših splošnih pogojih.

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Maska s čajevcem, za globinsko razstrupljanje kože, 50ml”

Poišči tudi

SORODNI IZDELKI

-30%
Izvirna cena je bila: 25,95 €.Trenutna cena je: 18,17 €.
-31%
Izvirna cena je bila: 86,85 €.Trenutna cena je: 59,85 €.
-30%
Izvirna cena je bila: 17,95 €.Trenutna cena je: 12,57 €.
-30%
Izvirna cena je bila: 21,95 €.Trenutna cena je: 15,37 €.
-20%
Izvirna cena je bila: 23,95 €.Trenutna cena je: 19,16 €.
-20%
Izvirna cena je bila: 35,95 €.Trenutna cena je: 28,76 €.
-30%
Izvirna cena je bila: 40,00 €.Trenutna cena je: 28,00 €.
-20%
Izvirna cena je bila: 24,99 €.Trenutna cena je: 19,99 €.

Trgovina OrCa

MOJE ZAGOTOVILO TEBI

V Orci najdeš blagovne znamke prehranskih dodatkov in hrane, za katerimi 100% stojim, saj jih tudi sama uporabljam in jih kot strokovnjakinja s področja naturopatije in tradicionalne kitajske medicine, tudi priporočam.

Zelo pomembno je kakšne prehranske dodatke uživaš ter v kakšnih razmerjih in kombinaciji se le ti nahajajo. Zato sodelujem izključno z blagovnimi znamkami, kjer produkte na podlagi znanstvenih študij razvijajo znanstveniki, holistični nutricionisti, naturopatski zdravniki in drugi strokovnjaki. Popolnoma vsi produkti so 100% naravni, etični in vsebujejo najkakovostnejše in najbolj kvalitetne vire surovin.

Diana Vlahinič

0
Košarica
V kolikor s tem soglašate (kliknete na zadevni gumb) bomo na vašo napravo poleg obveznih piškotkov namestili tudi analitične piškotke in piškotke naših oglaševalskih partnerjev (Google Analytics, FB pixel, ipd). Več o naši rabi piškotkov najdete na tej povezavi.